speakers'corner facebook speakers'corner

Metoda Direct

Uwaga! Trwają zapisy do grup rozpoczynających się we wrześniu i październiku 2022

Metoda bezpośrednia tylko u nas!

Metoda Direct to bezpośrednia metoda nauki języka, która stawia nacisk na intensywną praktykę i stałe mówienie na zajęciach. Lektor stopniowo rozbudowuje gramatykę i słownictwo poprzez zadawanie krótkich oraz bardziej rozbudowanych pytań. Nauka koncentruje się na intensywnej nauce oraz skutecznym utrwalaniu nowego materiału.

Dostępne grupy językowe

Aktualnie oferujemy grupowe kursy Direct na poziomach od A1-B2: z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Jeśli nie wiesz na jakim poziomie jesteś i do której grupy się zapisać, skontaktuj się z naszym sekretariatem.

Z łatwością ustalimy Twój bieżący poziom i przedstawimy najlepiej dobraną ofertę.

Przełam barierę mówienia

Kurs skierowany do osób chcących przełamać barierę językową w mowie i płynnie posługiwać się językiem obcym. Metoda Direct wyróżniają się bardzo intensywnym tempem, co pomaga kursantowi przełamać barierę językową i zapewnia stały kontakt z językiem w trakcie trwania zajęć.

Naucz się myśleć w języku obcym

Cały kurs prowadzony jest wyłącznie w języku nauczanym. Uczniowie biorą aktywny udział w zajęciach, odpowiadają na pytania nauczyciela w pełnej formie aby mówić jak najwięcej oraz ćwiczyć słownictwo a także gramatykę, która została profesjonalnie dostosowana na potrzeby konwersacji.

Zapraszamy na lekcję próbną

Aby zapisać się na bezpłatną lekcję próbną, skontaktuj się z sekretariatem szkoły lub wyślij zgłoszenie wypełniając formularz online. Nasz konsultant odpowie na wszelkie pytania.

kursy

Wystartuj z nami już dziś!

Wypełnij formularz wstępny i daj nam znać, jakimi kursami jesteś zainteresowany - skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły i przedstawić najlepszą ofertę.