speakers'corner facebook speakers'corner

Kursy indywidualne

Uwaga! Zapisy na kursy indywidualne trwają cały rok szkolny oraz w wakacje. Zapraszamy na lekcję próbną.

Potrzebujesz konwersacji i indywidualnego podejścia?

Prowadzimy kursy indywidualne z różnych języków obcych. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania i skorzystać z nich może osoba w każdym wieku. Ilość godzin oraz terminy zajęć są całkowicie dostosowane do potrzeb kursanta. Lektorzy uczą stacjonarnie, online lub hybrydowo. Zajęcia oferujemy z lektorami pochodzenia polskiego lub native speakerami.

Najlepszy pakiet na start!

Zachęcamy do wzięcia udziału kilku zajęciach próbne lub zamówieniu pakiet 8 lekcji na start do wykorzystania w dogodnych, ustalonych z lektorem terminach oraz z dowolną częstotliwością nauki. Jedna lekcja indywidualna w naszej szkole trwa 50 min.

Przyjdź i sprawdź swój poziom językowy

Napisz darmowy test poziomujący, pomożemy ci obrać kierunek nauki i zdobyć wymarzony certyfikat językowy.

kursy

Swobodne mówienie to klucz do sukcesu

Język angielski stanowi obecnie podstawowy środek komunikacji za granicą i w środowisku biznesowym. Konwersacje, czyli nauka mówienia po angielsku, pozwalają rozwinąć słownictwo oraz dają swobodę wypowiadanie się na tematy życia codziennego. Dzięki konwersacjom nie tylko staniesz się bardziej odważny w kontaktach z innymi, ale również nauczysz się poprawnej wymowy, zrozumiesz sens układanych na bieżąco zdań oraz poznasz nowe konstrukcje, dzięki którym język, którego używasz stanie się dużo prostszy w odbiorze.

Popraw komunikację

Konwersacje to również szybka i prosta korekta błędów. Prowadzący na bieżąco będzie poprawiał pojawiające się nieścisłości, eliminując błędy w wymowie. To ważne szczególnie w języku mówionym, ponieważ powielanie pomyłek utrudnia poprawną komunikację z obcokrajowcami, w konsekwencji czego można zostać źle zrozumianym przez rozmówcę. 

Lekcje w Tarnowie lub online

Oferujemy lekcje konwersacyjne na różnych poziomach zaawansowania. Skontaktuj się z naszą szkołą celem ustalenia swojego obecnego poziomu językowego. Na tej podstawie zaproponujemy ci najkorzystniejszą ofertę i program nauczania dostosowany do Twoich potrzeb. Zajęcia prowadzimy tylko z doświadczonymi lektorami oraz native speakerami.

Native speakerzy pomogą z akcentem

Na chwilę obecną, w zależności od tego jakiego języka chcielibyście się nauczyć, oferujemy konwersacje z lektorami pochodzenia polskiego lub z native speakerami z takich krajów jak UK, Stany Zjednoczone, Kanada i Rosja. Dzięki bezpośredniej komunikacji z native speakerem możesz szybko poprawić swoją wymowę oraz popracować nad wymarzonym akcentem.

Nie czekaj – zacznij już teraz!

Formularz zgłoszeniowy poniżej

kursy

Wystartuj z nami już dziś!

Wypełnij formularz wstępny i daj nam znać, jakimi kursami jesteś zainteresowany - skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły i przedstawić najlepszą ofertę.