speakers'corner facebook speakers'corner

Konwersacje

kursy

Swobodne mówienie to klucz do sukcesu

Język angielski stanowi obecnie podstawowy środek komunikacji za granicą i w środowisku biznesowym. Konwersacje, czyli nauka mówienia po angielsku, pozwalają rozwinąć słownictwo oraz dają swobodę wypowiadanie się na tematy życia codziennego. Dzięki konwersacjom nie tylko staniesz się bardziej odważny w kontaktach z innymi, ale również nauczysz się poprawnej wymowy, zrozumiesz sens układanych na bieżąco zdań oraz poznasz nowe konstrukcje, dzięki którym język, którego używasz stanie się dużo prostszy w odbiorze.

Popraw komunikację

Konwersacje to również szybka i prosta korekta błędów. Prowadzący na bieżąco będzie poprawiał pojawiające się nieścisłości, eliminując błędy w wymowie. To ważne szczególnie w języku mówionym, ponieważ powielanie pomyłek utrudnia poprawną komunikację z obcokrajowcami, w konsekwencji czego można zostać źle zrozumianym przez rozmówcę. 

Grupy w Tarnowie oraz online

Oferujemy indywidualne oraz grupowe lekcje konwersacyjne na różnych poziomach zaawansowania. Skontaktuj się z naszą szkołą celem ustalenia swojego obecnego poziomu językowego. Na tej podstawie zaproponujemy ci najlepiej dobraną grupę konwersacyjną. Zajęcia prowadzimy tylko z doświadczonymi lektorami oraz native speakerami.

Native speakerzy pomogą z akcentem

Na chwilę obecną, w zależności od tego jakiego języka chcielibyście się nauczyć, oferujemy konwersacje z lektorami pochodzenia polskiego lub z native speakerami z takich krajów jak UK, Stany Zjednoczone, Kanada i Rosja. Dzięki bezpośredniej komunikacji z native speakerem możesz szybko poprawić swoją wymowę oraz popracować nad wymarzonym akcentem.

Uwaga! Trwają zapisy do grup rozpoczynających się we wrześniu i październiku 2022. Zapraszamy na bezpłatne ustalenie poziomu oraz lekcję próbną.

kursy

Wystartuj z nami już dziś!

Wypełnij formularz wstępny i daj nam znać, jakimi kursami jesteś zainteresowany - skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły i przedstawić najlepszą ofertę.