Kursy języka niemieckiego

kurs niemieckiego

Oto lista najpopularniejszych kursów języka niemieckiego w naszej szkole:

 Kurs metodą bezpośrednią "Direct Method"

Jako jedyni w Tarnowie oferujemy Państwu kurs niemieckiego metodą DIRECT Method. Dzięki tej metodzie, już na pierwszych zajęciach zaczną Państwo mówić w języku niemieckim.

Czytaj więcej o kursie "Direct Method"


Kurs intensywny

To kurs trwający trzy miesiące i wystarcza, aby poznać podstawowe zwroty, które ułatwią pobyt w danym kraju. Wiemy o tym że dla wielu osób czas to pieniądz dlatego szanując Państwa czas przygotowaliśmy właśnie taki kurs językowy który pozwala w sposób skondensowany i intensywny zdobyć bogatą wiedzę o języku do praktycznego wykorzystania za granicą.

Czytaj więcej o kursie intensywnym


Kursy biznesowe

Kurs języka obcego biznesowego jest szczególnym kursem, który najlepiej przygotowuje osoby aktywne zawodowo do współpracy z kontrahentami z zagranicy. Gorąco zachęcamy na kurs języka niemieckiego biznesowego wszystkie rozwijające się firmy oraz osoby pragnące rozwijać swój potencjał na rynku pracy.

Czytaj więcej o kursie biznesowym


Zajęcia indywidualne

Jeśli jesteś indywidualistą lub cenisz sobie dyskretność to zapraszamy właśnie na taki kurs niemieckiego. Indywidualne zajęcia dają ogromne możliwości w zakresie doboru poziomu kursu oraz tematyki. Indywidualnie dostosowany program nauki języka niemieckiego gwarantuje najlepsze wyniki i 100% w pełni wykorzystanego czasu na realizację właśnie Twoich celów.

Czytaj więcej o zajęciach indywidualnych


Grupa maturalna - język niemiecki

Kurs przygotowany dla osób zdających maturę z języka niemieckiego zarówno w wariancie podstawowym jak i rozszerzonym.

Wiecej o kursie niemieckiego dla maturzystów