Kursy języka angielskiego

kurs angielskiego

Oto lista najpopularniejszych kursów języka angielskiego w naszej szkole:

 Kurs metodą bezpośrednią "DIRECT Method"

Jako jedyni w Tarnowie oferujemy Państwu kurs angielskiego metodą DIRECT Method. Dzięki tej metodzie, już na pierwszych zajęciach zaczną Państwo mówić w języku angielskim.

Czytaj więcej o kursie "Direct Method"


Kurs intensywny

To kurs trwający trzy miesiące i wystarcza, aby poznać podstawowe zwroty, które ułatwią pobyt w danym kraju. Wiemy o tym że dla wielu osób czas to pieniądz dlatego szanując Państwa czas przygotowaliśmy właśnie taki kurs językowy który pozwala w sposób skondensowany i intensywny zdobyć bogatą wiedzę o języku do praktycznego wykorzystania za granicą.

Czytaj więcej o kursie intensywnym


Kursy biznesowe

Kurs języka obcego biznesowego jest szczególnym kursem, który najlepiej przygotowuje osoby aktywne zawodowo do współpracy z kontrahentami z zagranicy. Gorąco zachęcamy na naukę języka angielskiego biznesowego wszystkie rozwijające się firmy oraz osoby pragnące rozwijać swój potencjał na rynku pracy.

Czytaj więcej o kursie biznesowym


Konwersacje

To zajęcia mające charakter luźnych konwersacji z Native Speakerem. Są to kursy językowe skupiające się głównie na praktycznym rozmawianiu na różne tematy.

Czytaj więcej o konwersacjach


Zajęcia indywidualne

Jeśli jesteś indywidualistą lub cenisz sobie dyskretność to zapraszamy właśnie na taki kurs języka angielskiego. Indywidualne zajęcia dają ogromne możliwości w zakresie doboru poziomu kursu oraz tematyki. Indywidualnie dostosowany program nauki języka angielskiego gwarantuje najlepsze wyniki i 100% w pełni wykorzystanego czasu na realizację właśnie Twoich celów.

Czytaj więcej o zajęciach indywidualnych


Zajęcia indywidualne online

Napięty grafik nie jednemu pokrzyżował plany nauki, nie tyko języka angielskiego. Zajęcia Indywidualne Online oferują wyjątkową elastyczność w ustalaniu terminu. Jedyne czego potrzebujesz to chęci i dostęp do Internetu.

Czytaj więcej o zajęciach indywidualnych online


Grupa maturalna - języki angielski

Kurs przygotowany dla osób zdających maturę z języka angielskiego zarówno w wariancie podstawowym jak i rozszerzonym.

Więcej o kursie angielskiego dla maturzystów


nauka angielskiego TarnówTalking Kids - kurs angielskiego dla najmłodszych

Talking Kids to niezwykle skuteczna i nowoczesna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Na kursach Talking Kids dzieci uczą się całych struktur językowych, a nie jedynie pojedynczych słówek czy prostych rymowanek, tak jak to bywa w metodzie tradycyjnej.

Zobacz więcej o "Talking Kids"