Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne z języka angielskiegoJeśli jesteś indywidualistą lub cenisz sobie dyskretność to zapraszamy właśnie na taki kurs języka obcego. Indywidualne zajęcia dają ogromne możliwości w zakresie doboru poziomu kursu oraz tematyki. Indywidualnie dostosowany program nauki języka obcego gwarantuje najlepsze wyniki i 100% w pełni wykorzystanego czasu na realizację właśnie Twoich celów.

Tematyka zajęć – ty o wszystkim decydujesz

Tematyka zajęć indywidualnych zależy wyłącznie od Ciebie: możesz uczyć się o rybach po francusku, o produkcji po rosyjsku, lub podszlifować np. korespondencję po angielsku, czy też nadrobić zaległości z fizyki lub chemii na dedykowanych korepetycjach. Na początku zajęć jak również w ich trakcie na bieżąco możesz ustalać jaki zakres wiedzy jest ci najbardziej potrzebny.

Jeżeli nie potrafisz szczegółowo określić tematyki omawianej na kursie to nasi eksperci specjalnie dla Ciebie mogą przygotować program kursu w zależności do przedstawionych potrzeb i celu jaki chesz osiągnąć np.: język do pracy w konkretnej branży, wyjazd na wakacje, poznawanie ludzi, zdawanie konkretnych egzaminów językowych, czytanie książek i prasy oraz wiele innych.

Języki w których prowadzone są te zajęcia

Dodatkowe korepetycje

  • Fizyka
  • Chemia
  • Biologia

Elastycznie i komfortowo

Komfort pracy podczas zajęć indywidualnych jest nieporównywalnie większy niż w przypadku zajęć grupowych. Ponadto, oferujemy wyjątkową elastyczność w ustalaniu terminu, który może być stały lub ruchomy, w zależności od tego jak Ci wygodniej.

A może ze znajomym ?

Jeżeli chcesz stworzyć indywidualną grupę w której będą uczestniczyli tylko zwerbowani przez ciebie znajomi to nie ma sprawy – ZAPRASZAMY.

Dowiedz się więcej:
Jeżeli masz pytania lub chcesz się dowiedzieć jaki masz poziom językowy to umów się na bezpłatne spotkanie z metodykiem, który odpowie na każde Twoje pytanie!

Nie czekaj - zostaw swój nr telefonu - oddzwonimy