DIRECT Method

nauka angielskiego TarnówMetoda nauczania języka obcego zwana „Direct Method” czyli bezpośrednia przeznaczona jest dla osób, które chcą skutecznie nauczyć się komunikacji w wybranym języku obcym. Polega ona  na prowadzeniu zajęć, konwersacji oraz ćwiczeń w taki sposób aby jak najmniej używać języka ojczystego i jest stosowana już od ponad 100 lat. Dzięki takim zajęciom w czasie nauki języka obcego zyskują Państwo dużo więcej niż tylko tłumaczenia zdań i słówek - w tej metodzie uczą się Państwo myśleć w języku obcym, nabierać nawyków językowych oraz skutecznie wykorzystywać już posiadaną wiedzę. Metoda ta stara się wyeliminować nawyk tłumaczenia w myślach zdań najpierw ułożonych w języku polskim na język obcy co często utrudnia komunikację. Metoda bezpośrednia skupia się na praktyce a tematyka zajęć dotyczy wcześniej przygotowanych materiałów co czyni zajęcia łatwiejszymi i jest dostosowany do oczekiwań uczestników kursu.

System regularnych powtórek pomoże łatwo przyswoić poznane słownictwo oraz przećwiczyć je w przeróżnych sytuacjach

Sukcesem tej metody jest to że już na początku tego kursu zaczną Państwo swobodnie korzystać z wybranego przez siebie języka obcego.

„Direct Method” w Tarnowie tylko w Speakers’corner

Jako jedyni w mieście oferujemy Państwu kurs językowy metodą DIRECT Method. Dzięki tej metodzie, już na pierwszych zajęciach zaczną Państwo mówić w wybranym języku obcym. Gorąco zapraszamy

Dla kogo jest ten kurs?

Metoda przeznaczona jest głównie dla osób, które nie mają czasu uczyć się w domu, a chcą się płynnie porozumiewać w języku obcym. Jeżeli planujesz w niedalekiej przyszłości podróżować, wyjechać na dłużej, pracować za granicą lub nawet podjąć pracę gdzie konieczne będzie biegłe posługiwanie się językiem obcym to ten kurs jest dla ciebie.

Grupy wiekowe - Wiek nie gra roli.

Kurs językowy metodą bezpośrednią prowadzony jest w każdym przedziale wiekowym a małe kilku osobowe grupy dzielimy na 2 kategorie wiekowe:

Grupy językowe

W roku szkolnym 2017/2018 prowadzimy nabór na kursy językowe metodą DIRECT Method w języku:

Oba języki nauczamy na wszystkich poziomach językowych.

Grupy poziomów - Różne poziomy językowe

Zajęcia prowadzone są w grupach o różnych poziomach językowych (każda książka odpowiada jednemu z poziomów rady Europy). To ty wybierasz na jaki poziom chcesz się zapisać a my bardzo chętnie pomożemy tobie zdefiniować jaki masz poziom.

Twój poziom:
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaki masz poziom językowy to umów się na bezpłatne spotkanie z metodykiem i sprawdź swój poziom!

Nie czekaj - zostaw swój nr telefonu - oddzwonimy

Plan zajęć

Kursanci spotykają się w małych grupach, przeważnie dwa razy w tygodniu po dwie godziny (dwa razy po 50 minut). Start kursów przewidziany jest na Październik, ale zapisy otwarte są przez cały rok.

Podręcznik do nauki języka angielskiegoMateriały i Certyfikaty

Certyfikat - Kursy angielskiegoW trakcie zajęć kursanci otrzymują pomoce naukowe oraz gotowe notatki, które wspierają naukę języka obcego, pozwalają na swobodne korzystanie z nich i przypominanie wiedzy.

Po przerobieniu całej książki kursanci otrzymują certyfikat który szczegółowo opisuje ich zdolności językowe. Certyfikat wydawany jest w dwóch językach: w języku ojczystym oraz w języku którego dotyczy kurs.

 

 

Dla ambitnych

Ambitni uczniowie mają możliwość skorzystania z bezpłatnej platformy językowej na której będą mogli podszlifować swoje umiejętności, lub nadrobić zaległości.

 

Masz pytania? zadzwoń +48 662 193 186

Certyfikat Direct

Certyfikat Direct PL

Certyfikat Direct PL