Wakacyjne kursy jęzkowe

wakacyjne kursy jezkowe
2017-05-18

Zapraszamy na wakacje ze speakers'corner ! 

Nie wiesz co ze sobą zrobić w te wakacje? A może by tak zainwestować w siebie i zapisać się na kurs językowy?  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną.

Książka w wakacje

Niebawem rusza kolejna edycja kursu ‘Książka w Wakacje’, który z roku na rok cieszy się co raz większym zainteresowaniem. Jest to idealny kurs dla osób, które chcą wykorzystać okres wakacyjny i zdobyć praktyczne umiejętności komunikacji w języku obcym oraz poszerzyć swój zakres słownictwa. Nasi lektorzy aktywizują Państwa do rozmowy już od pierwszych zajęć, a poznane słownictwo będą mogli Państwo ćwiczyć zarówno podczas zajęć, jak i online korzystając z Fiszkoteki. Zapraszamy na zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od podstawowego, a skończywszy na średnio­zaawansowanym.

Start: 03.07 ­- 31.08.2017
Ilość godzin: 48 godzin / 2 miesiące
Zajęcia: 3 x w tygodniu po 2 godziny
Języki: angielski i niemiecki

Zapisz się już dziś!

Konwersacje z Native Speakers

Znasz dużo słówek, ale gdy musisz się porozumieć po angielsku udajesz Greka? Zdobądź pewność siebie i rozgadaj się razem z naszymi Native Speakerami. Ciekawe tematy i ożywione debaty z pewnością znacznie poprawią Twoją pewność siebie i płynność mówienia. A to wszystko miłej atmosferze towarzyskiego spotkania, które daje poczucie dobrze i pożytecznie spędzonego czasu.

Start: 03.07 -­ 31.08.2017
Ilość godzin: 16 godzin / 2 miesiące
Zajęcia: 1 raz w tygodniu po 2 godziny
Języki: angielski

Zapisz się już dziś!